POLECAMYPOLECAMY

Kredyt lub Pożyczka? Nawet do 150 000

Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat.
Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Do 30 000 zł kredyt udzielany bez zgody współmałżonka.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek

POLECAMYPOLECAMY

Open Finance
Kredyt konsolidacyjny

  • zamień swoje kredyty w jeden tańszy
  • możesz zmniejszyć sumę swoich rat nawet o 50%
  • w prosty sposób załatwisz wszystkie formalności

Opłaty kredytowe

Koszt kredytu, uzależniony jest od wysokości oprocentowania, a również ściąganych przez banki marży, opłat i prowizji. Każde te czynniki zależne są z kolei od zmiennych, które podzielić można na cztery zasadnicze grupy, tj.:

Wiarygodność i lojalność: Z jednej strony lepsze warunki kredytowania dostępne będą dla osób z pożądaną historią kredytową, chociaż z drugiej strony, bank może również zaproponować lepsze parametry kredytowania
osobie, która jest jego długoletnim klientem.
Dochody użytkownika starającego się o zobowiązanie może wpłynąć na poziom ściąganych prowizji i opłat, ponieważ wysokie i stałe dochody obniżają ryzyko powiązane z udostępnieniem kredytowania.

Okres kredytowania: wpływa na koszt kredytu podwójnie, dlatego że zobowiązania długoterminowe bywają często oprocentowane korzystniej od zobowiązań trwających np. kilka miesięcy. Aczkolwiek każdy dodatkowy miesiąc kredytowania, to także dodatkowy koszt odsetek, jakie zostaną nałożone na pozostały do spłaty kapitał.

Odmiana raty: Zobowiązanie może być spłacane w różniących się od siebie ratach równych lub malejących. Regułą jest tu jednak to, iż w przypadku identycznego oprocentowania i okresu kredytowania korzystniejsze okażą się zawsze raty malejące.

Zabezpieczenie: Założenie zabezpieczenia spłaty kredytu – np. hipoteki, weksla, poręczenia – w oczywisty sposób redukuje poziom ryzyka banku, który chętniej zgodzi się w takim przypadku na zmniejszenie pobieranych opłat.

Uwzględniając powyższe atrybuty pamiętajmy jednak, że zawsze możemy negocjować.

Porównanie kredytów
Wybierając zobowiązanie warto korzystać z porównywarek kredytowych. W obecnej chwili banki maja obowiązek podawać wskaźnik rrso, to znaczy wielkość rzeczywistej stopy oprocentowania. RRSO uwzględnia wszystkie czynniki wpływające na koszt kredytu.

Szybka Pożyczka

Potrzebujesz pozyczki na chwilę?
Skorzystaj z promocyjnej oferty na kredytmd.pl. Pożyczka do 30000 zł, minimum formalności, pieniądze na Twoim koncie w 15 minut.

Wypełnij wniosek
Szukaj
Kategorie

KWOTA

Ile rat:POPULARNE TAGI

Kredyt na oświadczenie

Nie trzeba dostarczać nam swoich dochodów, prezentować umowę o pracę. Potrzebujemy Twoje oświadczenie o tym, ile co miesiąc zarabiasz. Nie istotne czy pracujesz na umowę o dzieło czy zlecenie.

Ograniczona procedura udzielania pożyczek w dużej mierze upraszcza całą procedurę.Decyzję o wielkości przyznanej pożyczki na oświadczenie dostaniesz w parę chwil! Wejdź na kredytmd.pl i złóż wniosek.

Archiwa